Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 16 Sep
kl 16:00 - 18:00
Klassisk Hatha yogakurs Flyt Yoga Hamar, 10 ukers
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Torggata 3
10 ukers klassisk Hatha yogakurs hos Flyt yoga…   Les mer  
Tue 14 Sep
kl 16:00 - 19:00
Klassisk Hatha yogakurs Flyt Yoga Hamar, 10 ukers
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Torggata 3
10 ukers klassisk Hatha yogakurs hos Flyt yoga…   Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:00 - 19:00
Dynamisk yoga m/Aina Sørum.
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Strandvegen 16
Dynamisk yoga: Tirsdager: kl. 18.00-19.00 …   Les mer  
Thu 19 Aug
kl 16:00 - 17:00
Yoga kurs Elverum Torsdager
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Hunmeldalsvegen 6
10 ukers yogakurs m/Anette hos Modaka yoga…   Les mer  
Wed 18 Aug
kl 16:00 - 18:00
Yoga kurs Elverum Onsdager
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Hummeldalsvegen 6
10 ukers yogakurs m/Kristin hos Modaka yoga…   Les mer  
Mon 10 May
kl 10:00 - 20:00
Ti på Topp Elverum
SI aktiv Elverum-Hamar   Ti på topp  
Bli med på årets Ti på topp og…   Les mer  
Mon 10 May
kl 10:00 - 20:00
Ti på Topp Hamar
SI aktiv Elverum-Hamar   Ti på topp  
Bli med på årets Ti på topp og…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 26 Aug
kl 07:00 - 22:00
Tur til Aurlandsdalen
SI aktiv   Trim   Aurlandsdalen SI aktiv Elverum-Hamar
Nb! Det vil på grunn av Covid-19 være…   Les mer  
Sat 8 May
kl 09:00 - 16:00
Golfkurs for nybegynnere på Elverum Golfklubb
SI aktiv Elverum-Hamar   Golf   Starmoen
VEIEN TIL GOLF PÅ ELVERUM GK…   Les mer  
Sun 18 Apr
kl 18:00 - 19:30
Mediyoga ved Yogarom Brumunddal, 6 uker.
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Strandvegen 16
Mediyoga: Søndager: kl. 18.00-19.30 …   Les mer  
Tue 13 Apr
kl 18:00 - 19:00
Dynamisk yoga ved Yogarom Brumunddal, 8 uker.
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Strandvegen 16
Dynamisk yoga: Tirsdager: kl. 18.00-19.00 …   Les mer  
Mon 12 Apr
kl 19:30 - 20:30
Dynamisk yoga ved Yogarom Brumunddal, 8 uker.
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Strandvegen 16
Dynamisk yoga: Mandager: kl. 19.30-20.30 (Kurset…   Les mer  
Thu 8 Apr
kl 16:00 - 18:00
Yoga kurs Flyt Yoga Hamar, 10 ukers
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Torggata 3
10 ukers yogakurs hos Flyt yoga HamarTorsdager…   Les mer  
Wed 7 Apr
kl 16:00 - 18:00
Yoga kurs Flyt Yoga Hamar, 10 ukers
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Torggata 3
10 ukers yogakurs hos Flyt yoga HamarTorsdager…   Les mer  
Thu 25 Mar
kl 16:00 - 16:00
Yoga kurs Elverum Torsdager
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Storgate 17
10 ukers yogakurs m/Anette hos Modaka yoga…   Les mer  
Tue 23 Mar
kl 16:00 - 18:00
Yoga kurs Elverum Tirsdager
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Storgate 17
10 ukers yogakurs m/Kristin hos Modaka yoga…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline