Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 12 Apr
kl 19:30 - 20:30
Dynamisk yoga ved Yogarom Brumunddal, 8 uker.
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Strandvegen 16 Dynamisk yoga: Mandager: kl. 19.30-20.30 (Kurset…
Tue 13 Apr
kl 18:00 - 19:00
Dynamisk yoga ved Yogarom Brumunddal, 8 uker.
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Strandvegen 16 Dynamisk yoga: Tirsdager: kl. 18.00-19.00 …
Sun 18 Apr
kl 18:00 - 19:30
Mediyoga ved Yogarom Brumunddal, 6 uker.
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Strandvegen 16 Mediyoga: Søndager: kl. 18.00-19.30 …
Fri 23 Apr
kl 10:00 - 20:00
Ti på Topp Elverum
SI aktiv Elverum-Hamar   Ti på topp   Bli med på årets Ti på topp og…
Fri 23 Apr
kl 10:00 - 20:00
Ti på Topp Hamar
SI aktiv Elverum-Hamar   Ti på topp   Bli med på årets Ti på topp og…
Sat 8 May
kl 09:00 - 16:00
Golfkurs for nybegynnere på Elverum Golfklubb
SI aktiv Elverum-Hamar   Golf   Starmoen VEIEN TIL GOLF PÅ ELVERUM GK…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 8 Apr
kl 16:00 - 18:00
Yoga kurs Flyt Yoga Hamar, 10 ukers
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Torggata 3
10 ukers yogakurs hos Flyt yoga HamarTorsdager…   Les mer  
Wed 7 Apr
kl 16:00 - 18:00
Yoga kurs Flyt Yoga Hamar, 10 ukers
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Torggata 3
10 ukers yogakurs hos Flyt yoga HamarTorsdager…   Les mer  
Thu 25 Mar
kl 16:00 - 16:00
Yoga kurs Elverum Torsdager
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Storgate 17
10 ukers yogakurs m/Anette hos Modaka yoga…   Les mer  
Tue 23 Mar
kl 16:00 - 18:00
Yoga kurs Elverum Tirsdager
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Storgate 17
10 ukers yogakurs m/Kristin hos Modaka yoga…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 17 Mar
kl 18:30 - 20:30
Gratis kurs for medlemmer - Vintertur ute
SI aktiv   Kurs   Lillehammer sport, Storgata 86 SI aktiv Elverum-Hamar
Kurs for SI aktiv medlemmerNår: onsdag 17.…   Les mer  
Thu 14 Jan
kl 16:00 - 18:00
Yoga kurs Flyt Yoga Hamar, 10 ukers
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Storhamargata 32
10 ukers yogakurs hos Flyt yoga HamarTorsdager…   Les mer  
Wed 13 Jan
kl 16:00 - 18:00
Mediyoga Yogastasjonen Ridabu
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Symrevegen 2
MEDIYOGA kl 16.00-17.00 - medisin og yoga…   Les mer  
Tue 12 Jan
kl 18:00 - 19:00
Dynamisk yoga ved Yogarom Brumunddal, 8 uker.
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Strandvegen 16
Dynamisk yoga: Tirsdager: kl. 18.00-19.00 …   Les mer  
Thu 7 Jan
kl 16:00 - 18:00
Yoga kurs Elverum Torsdager
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Storgate 17
10 ukers yogakurs hos Modaka yoga…   Les mer  
Tue 5 Jan
kl 16:00 - 18:00
Yoga kurs Elverum Tirsdager
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Storgate 17
10 ukers yogakurs hos Modaka yoga…   Les mer  
Tue 15 Dec 2020
kl 11:30 - 12:30
Boksing på sekk og styrke. Høy intensitet
SI aktiv Elverum-Hamar   Kampsport   Paulsbyen Gym Elverum, Torggate 6
Helt Sjukehus !Økt med boksing på…   Les mer  
Tue 20 Oct 2020
kl 18:00 - 20:00
Yoga kurs Brumunddal Dynamisk yoga, 8 uker.
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Strandvegen 16
Tirsdager Fra kl 18.00-19.00, oppstart 20…   Les mer  
Wed 14 Oct 2020
kl 07:00 - 09:00
Yoga kurs Yogastasjonen Ridabu
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Symrevegen 2
MYKYOGA kl 7-8 eller kl 8-9 (startes kurs…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline