Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 1 Oct
kl 16:00 - 17:00
Yoga kurs Elverum Torsdager
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Storgate 17 10 ukers yogakurs hos Modaka yoga…
Thu 1 Oct
kl 16:00 - 17:00
Yoga kurs Flyt Yoga Hamar, 10 ukers
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Storhamargata 32 10 ukers yogakurs hos Flyt yoga HamarTorsdager…
Wed 14 Oct
kl 07:00 - 09:00
Yoga kurs Yogastasjonen Ridabu
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Symrevegen 2
Påmeldingsfrist: 9. Oct 2020
MYKYOGA kl 7-8 eller kl 8-9 (startes kurs…
Wed 14 Oct
kl 16:00 - 18:00
Yoga kurs Yogastasjonen Ridabu
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Symrevegen 2 ASHTANGA kl 16-17:- en kraftig praksis både…
Thu 15 Oct
kl 16:00 - 18:00
Yoga kurs Yogastasjonen Ridabu
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Symrevegen 2 MEDIYOGA-medisinsk yoga:kl 16-17- medisin og yoga…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 29 Sep
kl 16:00 - 17:00
Yoga kurs Elverum Tirsdager
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Storgate 17
10 ukers yogakurs hos Modaka yoga…   Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:00 - 19:00
Yoga kurs for øvet i Brumunddal, 8 uker.
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Strandvegen 16
Yoga for øvet: Tirsdager: 18-19 (Kurset…   Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:00 - 19:00
Yoga kurs for nybegynnere i Brumunddal, 8 ukers.
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Strandvegen 16
Yoga for nybegynnere: Mandager: 18-19 …   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 7 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bike & Run
SI aktiv Elverum-Hamar   Løp   domkirkeodden
Bike & Run 2020Bike & Run er en…   Les mer  
Thu 20 Aug
kl 07:00 - 22:00
Fjelltur, avlyst pga corona !!
SI aktiv   Trim   Aurlandsdalen SI aktiv Elverum-Hamar
Kjære kollegaer, Vi har ventet…   Les mer  
Wed 1 Jul
kl 17:00 - 20:00
Golfkurs for nybegynnere hos Elverum Golfklubb
SI aktiv Elverum-Hamar   Golf   Starmoen
Veien til golf:Målet med nybegynnerkurset…   Les mer  
Wed 24 Jun
kl 17:00 - 20:00
Golfkurs for nybegynnere hos Elverum Golfklubb
SI aktiv Elverum-Hamar   Golf   Starmoen
Veien til golf:Målet med nybegynnerkurset…   Les mer  
Thu 16 Apr
kl 16:00 - 17:00
Yoga kurs Flyt Yoga Hamar, 10 ukers
SI aktiv Elverum-Hamar   Yoga   Storhamargata 32
10 ukers yogakurs hos Flyt yoga HamarTorsdager…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline